Profesionāls skočs darbiem noliktavā – meklē limlentas.lv

skočsMūsu ražotnē svarīgākais objekts ir lielā noliktava, kurā darba temps ir ļoti straujš, jo dienā tiek sagatavots ļoti liels pasūtījumu apjoms. Produkcija tiek fasēta kartona kastēs, ko ir ļoti rūpīgi jāaizlīmē, lai pārvadāšanas laikā tās neatvērtos. Pasūtījumi tiek piegādāti visiem Latvijas lielākajiem veikalu tīkliem un arī mazajiem veikaliem reģionos.

Tāpēc noliktavas darba slodze ir gan intensīva, gan ļoti atbildīga. Darbiniekiem jāseko akurātai preču komplektācijai un pavadzīmju izpildei, kā arī jāparūpējas, lai katrona kastes ir droši aizlīmētas. Ja darba apjomi nebūtu tik lieli un intensīvi, droši vien varētu katram posmam veltīt vairāk laika un uzmanības, bet realitāte ir tāda, ka konkurene spiež strādāt efektīvi un ātri.

Tāpēc ir ļoti svarīgi noliktavā nodarbināt profesionālus un atbildīgus darbiniekus un nodrošināt viņiem kvalitatīvus darba instrumentus. Viens no ļoti svarīgiem elementiem noliktavas darbā ir profesionāls skočs, ko mēs patērējam ļoti lielos apjomos.

Izmantojam standarta brūno, causpīdīgo un dažreiz arī balto skoču, kas uztīts uz dažāda platuma ruļļiem, lai varam pielāgot aplīmējamo kastu izmēriem.

Jau vairāk kā gadu skoču noliktavas vajadzībām pasūtām tikai nohttp://www.limlentas.lv/, jo šis uzņēmums ir spējis piedāvāt augtas kvalitātes produkciju par ļoti konkurētspējīgu tirgus cenu.

Individuāla pieeja un ātra pasūtījumu piegāde

ātra piegādePar visu šo laiku, kopš sadarbojamies ar limlentas.lv, varu teikt tikai to labāko, jo limlentas.lv darbinieki ir visās sitācijās izrādījuši augstu profesionalitāti un individuālu attieksmi pret mūsu prasībām un vajadzībām.

Ir bijis, kad līmlentes pasūtām pēdējā brīdī, bet krājumi jau ir gandrīz beigušies. Tad limlentas.lv vienmēr ir bijis pretimnākošs uzņēmums, kas jau vienas vai divu dienu laika varējis sagatavot un piegādāt mūsu pasūtījumu.

Ja par to nevarētu vienoties, tad noliktavas darbs uz vairākām dienām būtu apstājies, mums nāktos ciest zaudējumus. Limlentas.lv pasūtījumus vienmēr piegādā norunātajā laikā jebkurā vietā Latvijā. Un tas ir bez maksas.

Augsta kvalitāte

Mūsu galvenā motivācija, kāpēc izvēlējāmies sadarboties tieši ar limlentas.lv, ir viņu produkcijas augstā kvalitāte. Pirms tam vairākas reizes neveiksmīgiuzsākām sadarbību ar citiem piegādātājiem, kuriem bija zemas cenas, bet skoču kvalitāte arī bija tikpat zema.

Tāpēc sapratām, ka nevaram vadīties tikai pēc cenas un vienmēr meklēt pašu lētāko. Limlentas.lv cenas piedāvājums bija zelta vidusceļš, bet šai līmlentei bija ļoti laba kvalitāte, tāpēc cena noteikti bija to vērta, pat izdevīga, jo citur tādas kvalitātes produkcija pieejama dārgāk.

Tāpēc sākām sadarboties ar limlentas.lv. Šis uzņēmums izmanto tikai sertificētu ražotāju izejmateriālus, strādā ar modernām tehnoloģijām un ar lielu atbildība sajūtu pret katru klientu.

Pielāgojams līmes veids

Mums ļoti patika, ka savām pasūtītajām līmlentēm varam izvēlēties dažādus līmes veidus. Pieejami ir trīs – saudzīga, stipra un īpaši augstas izturības. Līmes veidu var izvēlēties atkarībā no tā, uz kādas virsmas līmlenti ir paredzēts lietot.

Ja to lieto tieši uz paša produkta virsmas un iepakojuma, bet to vajadzēs noņemt tā, lai nepaliek pēdas un bojājumi, tad saudzīgā līme ir vislabākais risinājums. Standarta darbiem noliktavā un kastu aplīmēšanai mēs izvēlējāmies vidēji stipro līmi, tā ļoti labi tika galā ar savu uzdevumu un nevajadzēja līmēt vienā vietā vairākas reizes.

Ja iepakošana notiek apgrūtinošos apstākļos (aukstumā, mitrumā), tad noteikti ir labāk izmantot īpaši stipro līmi, kas būs iedarbīga jebkādos apstākļos.