Tavs auto netiks atstāts novārtā, ja vien tam būs derīga apdrošināšanas polise!

apdrošināšana latvija kaskoDaudzi ir piedzīvojuši nepatīkamus mirkļus, kas saistīti ar auto avārijām, pēkšņiem auto bojājumiem un citām briesmīgām lietām, kas ātri vien var izbojāt patīkama brauciena atmosfēru un ceļojuma plānus.

Lai būtu simtprocentīgi zināms, ka saņemsi kādu palīdzību, vienmēr jāseko līdzi tam, vai OCTA apdrošināšanas termiņš nav beidzies, jo bez šādas OCTA polises ir aizliegts izmantot savu automobili. Zini, kāpēc tas tā ir? Jo tā ir noteikti nepieciešama katram, kura īpašumā ir nonācis kāds auto. Lai sadarbošanās būtu patīkama arī katram no klientiem, tad ir piedāvāta opcija, kas ļauj atrast lētas OCTAS, kas tiek aprēķinātas katram individuāli, tāpēc OCTAS iegāde būs personīgāka un vairāk atbildīs katra iespējām.

Gadījumā, ja nejūties pārliecināts par esošo apdrošināšanu, pastāv arī brīvprātīgās izvēles polise – KASKO apdrošināšana. Ko tā īsti nozīmē? To, ka būsi pasargāts reizēs, kad auto būs guvis bojājumus ļaunprātīgu pāridarījumu rezultātā vai arī pēc stipras vētras un citām dabas stihijām. Lai Tu visu varētu kontrolēt un izlemt vēl esot mājās, internetā elementāri iespējams izmantot KASKO kalkulatoru, kas dažu sekunžu laikā uzrādīs, kāda konkrētajā situācijā būs KASKO cena, ņemot vērā dažādas nianses, kas saistītas ar auto modeli, vadītājiem un to vecumu, kā arī to, kāda veida riski varētu nodarīt kaitējumu.

Speciālisti nesnauž, bet turpina attīstīties, tādēļ vienmēr ir vērtīgi pārskatīt, vai nav uzradušies kādu jaunumi, interesantas lietas, kas varētu iepatikties vēl vairāk kā iepriekšējie piedāvājumi, jo galvenais, lai klients ir apmierināts, tieši tādēļ ir vērts strādāt, ieviest papildus bonusus un iespējas, lai katrā negaidītā situācijā zinātu, kur saņemt atbalstu.