Bērns uzsāk pirmās skolas gaitas – Kā iegādāties visu nepieciešamo

kancelejas preces skolaiBērnam uzsākot skola gaitas, nepieciešams parūpēties, lai viņam būtu visas nepieciešamās lietas, lai varētu tās uzsākt pilnvērtīgi. Šajā rakstā vēlamies sniegt padomus, kas noderēs, iegādājoties nepieciešamās preces, kuras bērnam būs nepieciešamas skolā.

Apavu izvēle

Viena no svarīgākajām lietām, kura nepieciešama ikvienam bērnam, atrodoties skolā, noteikti ir maiņas apavi. Izvēloties piemērotākos apavus, nepieciešams pievērst uzmanību vairākām būtiskām lietām. Pirmkārt, nepieciešams aplūkot kāda ir apavu zole. Daudzi apavi uz grīdas atstāj melnas švīkas, un skolas vadībai tas noteikti nepatiks, tāpēc rūpīgi izvēlies piemērotākos apavus bērnam, lai tie būtu ērti, kā arī netraumētu vidi. Bērni skolā pavada ļoti garas stundas, tāpēc nepieciešams parūpēties, lai iegādātie apavi noteikti būtu elpojoši. Noteikti arī pievērs uzmanību tam, vai bērns prot aizšņorēt kurpju šņores. Ja viņš to vēl nav iemācījies darīt, tad nav nepieciešams sarežģīt viņa ikdienu – labāk izvēlēties kurpes ar lipekļiem. Tāpat noteikti neaizmirsti arī par maisiņa iegādi, kurā bērns varēs ievietot savus maiņas apavus.

Sporta apģērba un mugursomas  izvēle

Ikvienam bērnam skolā noteikti ir sporta stundas, tāpēc nepieciešams atrast piemērotāko sporta tērpu, lai viņš tajā varētu justies gana ērti. Noteikti konsultējies gan ar bērnu, gan arī sporta skolotāju, noskaidrojot, kāda tipa sporta tērps varētu būt vispiemērotākais. Viena no būtiskākajām precēm ir mugursoma. Iegādājoties to, noteikti pievērs uzmanību tam, lai tā būtu pēc iespējas vieglāka. Pievērs uzmanību tam, ka tukšas mugursomas svaram nevajadzētu pārsniegt vienu kilogramu. Tāpat noteikti rūpīgi izpēti no kāda auduma mugursoma ir uzšūta. Izvēlies kvalitatīvu audumu somas, jo tā kalpos daudz ilgāku laiku un būs izturīgas. Padomā arī par bērna veselību, iegādāties mugursomu ar ortopēdisko muguriņu un lencēm. Speciālais mīkstais pildījums palīdzēs aizsargāt muguru un nodrošināt pareizu slodzes sadalījumu uz mugurkaula. Būtiski ir arī pievērst uzmanību tam, cik daudz nodalījumu ir konkrētajai mugursomai, lai bērns varētu ērti salikt tajā visas nepieciešamās kancelejas preces.

Kancelejas preču izvēle

Protams, pats svarīgākais ir kancelejas preču iegāde. Visbiežāk tieši klases audzinātāja ir tā, kas pasaka, kuras prece būs nepieciešamas obligāti iegādāties. Neviens skolnieks noteikti nevarēs iztikt bez penāļa. Nevajadzētu izvēlēties pārāk lielu penāli, tā iemesla dēļ, ka tas aizņems ļoti daudz vietas. Protams, bērns var pats izvēlēties sev tīkamāko penāli, izvēloties to pēc krāsas, kā arī apdrukas. Mūsdienās ir pieejami penāļi ļoti plašā klāstā ar dažādiem multfilmu varoņiem, tāpēc ikviens varēs atrast tieši savai gaumei atbilstošāko penāli. Tāpat ikvienam bērnam būs nepieciešams penālis, parastais zīmulis, kā arī krāsainie zīmuļi un dzēšgumijas. Noteikti parūpējies arī par to, lai skolnieka penālī atrastos šķēres, kā arī līmes zīmulis. Skolā bērniem noteikti vajadzēs radoši izpausties, tāpēc nepieciešams iegādāties arī plastilīnu, guaša krāsas, akvareļu krāsas, krītiņus, kā arī dažādus krāsainos papīrus, kas ļaus veidot oriģinālus un interesantus darbus ikvienam skolniekam.

Ja esi informēts par to, vai skola dos vai nedos dienasgrāmatu, vari pieņemt lēmumu par tā iegādi. Ļoti daudzas skolas Latvijā dod bērniem dienasgrāmatas, tāpēc nav nepieciešams tās iegādāties atsevišķi. Tieši tāpēc ļoti svarīgi ir laicīgi uzzināt, vai skola sniegs šādu iespēju vai tomēr nē, lai varētu pieņemt lēmumu. Tas pats attiecas arī uz zīmēšanas blokiem. Iespējams, ka skola izsniegs bērniem arī tos. Tomēr gadījumā, ja arī tie netiek izsniegti, iespējams, ka būs nepieciešams iegādāties kāda cita formāta zīmēšanas bloku nevis klasisko variantu. Tas pats attiecas arī uz burtnīcām, jo katra skola nosaka to, kāda stila burtnīcas nepieciešams iegādāties. Piemēram, 1.klases skolnieku burtnīcu attālums starp līnijām ir atšķirīgs, tāpēc labāk nogaidīt un uzzināt nepieciešamo informāciju no skolotājiem.

Kancelejas preces skolai atradīsi arī internetā:

http://220.lv/lv/preces-berniem/kancelejas-preces-skolai

Šīs ir galvenās lietas, kuras būs nepieciešamas ikviena skolniekam, lai varētu veiksmīgi uzsākt savas mācību gaitas. Iegādājoties visas šīs preces, noteikti ņem vērā arī sava bērna viedokli, jo tieši viņš būs tas, kurš šīs preces izmantos ikdienā. Tieši tāpēc vislabāk ir iepirkties kopā ar bērniem, ļaujot viņiem izvēlēties sev tīkamākās krāsas un formas!