Patēriņa kredīts lielākiem pirkumiem

patēriņa kredītsMūsdienās dažādi aizdevumi pieejami daudz vienkāršāk, kā jebkad, tādēļ, vēloties īstenot ieceres, kas saistītas ar lielākiem izdevumiem, daudziem kredīta noformēšana šķiet piemērots risinājums.

Apzinoties dažādās vajadzības, nebanku kredītdevēji nemitīgi paplašina un pilnveido savu piedāvājumu klāstu, nodrošinot plašas aizņemšanās iespējas teju ikvienam. Lai arī daudzu iecienīti ir īstermiņa aizdevumi, kas paredzēti nelielu izdevumu segšanai, piemēram, ja līdz algas dienai nedaudz pietrūkst, taču tas nebūt nav vienīgais internetā pieejamais risinājums. Tādā pat veidā pieejams arī patēriņa kredīts, kas ļauj aizņemties lielāku naudas summu uz garāku termiņu. Tas var kļūt par lielisku iespēju situācijā, kad radušies lielāki tēriņi, piemēram, jāveic mājokļa remonts.

Gluži tāpat kā liela daļa citu nebanku aizdevumu, arī patēriņa kredīts pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Turklāt tam pieteikties iespējams jebkurā ērtā laikā, jārēķinās gan, ka pieteikuma izskatīšana un  aizdevuma piešķiršana notiek aizdevēja darba laika ietvaros.

Kas jāņem vērā, izvēloties aizdevēju?

Patēriņa kredīts šobrīd pieejams pie lielas daļas aizdevēju, tādēļ labākā risinājuma izvēlē liela nozīme ir vairāku piedāvājumu salīdzināšanai. Iepazīstoties ar aizdevēju piedāvājumiem:

  • Pārliecinies, kāda ir maksimālā aizdevuma summa. Pie dažādiem aizdevējiem maksimālais kredīta apmērs mēdz atšķirties, tādēļ izvēlies to, kas atbilst Tavām vajadzībām. Pievērs arī uzmanību faktam, ka, aizņemoties pirmo reizi, pieejamā summa var būt mazāka, kā kredītu noformējot atsevišķi;
  • Iepazīsties ar noteiktajiem kredīta atmaksas termiņiem. Patēriņa kredīts jāatmaksā vairāku mēnešu vai gadu laikā – tas lielā mērā atkarīgs no aizdevēja un izvēlētās kredīta summas. Lai izvēlētos optimālāko atmaksas termiņu, vērts izmantot aizdevēju interneta vietnēs pieejamos kredīta kalkulatorus. Tas palīdzēs saprast plānoto ikmēneša maksājumu un saskaņot savas vēlmes ar iespējām;
  • Būtiski pirms kredīta noformēšanas novērtēt, kāda ir aizdevuma procentu likme. Tas ir faktors, kas vistiešākajā veidā parāda, cik izdevīgs ir konkrētais kredīts. Izvēlies piedāvājumu ar zemāko procentu likmi, lai lieki nepārmaksātu;
  • Iepazīsties ar citiem līguma nosacījumiem, tostarp vecuma ierobežojumu. Ikviens aizdevējs izstrādājis aizņemšanās vadlīnijas, nosakot arī vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīti tiek izsniegti. Pirms kredīta noformēšanas pārliecinies, ka atbilsti visām izvirzītajām prasībām. Ņem arī vērā – lai saņemtu aizdevumu, būtiska arī pozitīva kredītvēsture un regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt aizdevumu.

Aizņemies droši:

https://www.incredit.lv/lv/krediti/paterina-kredits-precem-pakalpojumiem

Kad esi izvērtējis piedāvājumus un izvēlējies labāko, atliek pieteikties aizdevumam. Atkarībā no kredīta specifikas, to vari izdarīt internetā vai dodoties uz izvēlēta aizdevēja biroju vai kreditēšanas centru.

Patēriņa kredīts ļauj arī lielākas ieceres īstenot uzreiz, neatliekot tās uz vēlāku laiku. Taču jāņem vērā, ka kredīta noformēšanai jābūt pārdomātam, nevis uz emocijām balstītam lēmumam, tādēļ noformē to tikai tad, ja esi drošs par savu maksātspēju.