UltraSilent putekļu sūcējs Electrolux

putekļu sūcējs electroluxPutekļu sūcējs bieži vien ir neatņemams palīgs mājsaimniecības uzkopšanas darbos. Putekļu sūkšanas process parasti ir skaļš un, ja mājās ir mazi bērni vai dzīvnieki, tad skaņa var izbiedēt. Lai mazinātu lielo skaņu tīrot māju ar putekļu sūcēju, Electrolux piedāvā UltraSilent putekļu sūcēju, kurš darbības laikā sasniedz tikai 58db, padarot to par īpaši klusu putekļu sūcēju. Tas ļauj savienot ar mājas uzkopšanu tādas darbības, kuras iepriekš nebija iespējamas, piemēram, mūzikas klausīšanās vai runāšana pa telefonu.

  Putekļu sūcējs Electrolux UltraSilent piedāvā ar tālvadību vadāmu jaudas regulēšanu un ļauj redzēt dažādus brīdinājumus digitālajā displejā. Displejs putekļu sūcējam strādā arī kā elektronisks maisa un filtra indikators. Tas parāda, kad nepieciešams nomainīt putekļu maisu vai filtru.Sūkšanas jaudu var regulēt ar putekļu sūcēja tālvadības rokturi. Ar šo putekļu sūcēja modeli vairs nebūs sarežģīti iztīrīt mazas spraugas, piemēram, koka grīdā, jo tas ir parīkots ar AeroPro™ ParkettoPro uzgali, kas ir speciāli izstrādāts plaisām klātu cietu grīdas virsmu tīrīšanai. Klusā putekļu sūcēja darbība tiek nodrošināta pateicoties SilentAirTechnology. Šī tehnoloģija ļauj veikt uzkopšanu, nevienam netraucējot. Putekļu sūcējs ir aprīkots ar uzlabotu putekļu sūcēja trubu un īpaši efektīvo un pielāgoto uzgali. Tas viss kopā ļauj putekļu sūkšanu veikt daudz klusāk nekā parastajiem putekļu sūcējiem. Electrolux ir parūpējies par ergonomisku dizainu un īpaši garu darbības rādiusa vadu, kurš ļauj viegli manevrēt ap mēbelēm un stūriem. Putekļu sūcējs ir aprīkots ar ērtu piekļuvi vadības pogām un stabilā alumīnija caurule ar mīkstajiem gumijas ritenīšiem, kas nodrošina efektīvu tīrību. Izcilos tīrīšanas rezultātus nodrošina arī optimizētā gaisa plūsma.

Electrolux piedāvā dažāda tipa UltraSilent putekļu sūcējus, tāpēc ikviens varēs izvēlēties sev piemērotāko. Jārēķinās, ka UltraSilent putekļu sūcējs apvieno dažādas inovatīvas tehnoloģijas, kas sadārdzina putekļa sūcēja cenu salīdzinājumā ar citiem putekļu sūcējiem. Lai saprastu kāda vaida putekļa sūcēju iegādāties, nepieciešams atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem. Pirmkārt nepieciešams saprast kādā cenu kategorijā ir iespēja iegādāties jauno putekļu sūcēju. Kā arī nevajadzētu sasteigt pirkumu un iegādāties putekļu sūcēju, kurš pieejams par lielākajām atlaidēm. Putekļu sūcējiem ir vecāki modeļi, kurus ir iespējams iegādāties lētāk, bet viņu tīrīšanas efektivitāte ir mazāka kā jaunākiem modeļiem. Tādēļ ir vērts apsvērt ideju iegādāties dārgāku un jaunāku modeli, lai sasniegtu pēc iespējas labāku tīrības kvalitāti. Kā arī jaunākie modeļi ir daudz energoefektīvāki kā vecākie modeļi. Jaunākie modeļi sevī apvieno dažādas inovatīvas tehnoloģijas, kuras tikai palīdzēs sasniegt labāko rezultātu. Putekļu sūcēju parasti pērk ilgākam laikam, tādēļ ir vērts ieguldīt lielāku summu pirkumam, lai putekļu sūcējs kalpotu pēc iespējas ilgāk un labāk.