Populārākie mīti par interneta veikaliem

interneta veikalsKad mūsu dzīvē ienāk jaunas pārmaiņas, lietas, cilvēki utt., nereti pret to visu izturamies piesardzīgi, pat skeptiski, jo viss nezināmais mēdz biedēt. To var attiecināt arī uz interneta veikaliem, kuri Latvijā ir kļuvuši plaši pazīstami tikai pēdējos gados. Joprojām sabiedrībā ir izplatīti dažādi mīti par to, kas tad īsti ir interneta veikals, kā tas darbojas un ko cilvēki tajos var iegādāties. Mēģināsim noskaidrot, kādi ir populārākie mīti par interneta veikaliem, kā piemēru minot vienu no senākajām un populārākajam tiešsaistes iepirkšanās vietnēm Latvijā – 220.lv.

Mīts: Interneta veikalos iepirkties nav izdevīgi, jo tās pašas preces iespējams iegādāties parastajos veikalos.

Patiesība: Pirmkārt, interneta veikalu lielākā priekšrocība, salīdzinot ar parastajiem veikaliem, ir tā, ka šeit ļoti bieži iespējams atrast preces par izdevīgākām cenām. Tieši tādēļ šāda veida iepirkšanās ir labs veids, ka ietaupīt naudu. Otrkārt, jūs ietaupīsit arī laiku, jo nebūs nepieciešams staigāt no viena veikala uz otru, meklējot kāroto lietu. Tā vietā varēsit apsēsties dīvānā ar kafijas krūzi rokā un nesteidzoties aplūkot interneta veikala piedāvājumu. Treškārt, interneta veikalā 220.lv ir ļoti plašs preču klāsts, tādēļ jūs varēsit iegādāties tieši to preci, kas atbilst jūsu vēlmēm un iespējām. Ceturtkārt, aizmirstiet par gaidīšanu rindās! Mēs dzīvojam 21. gadsimtā!

Mīts: Interneta veikalos esošās preces nevar aptaustīt un apskatīt no visām pusēm, kā to iespējams izdarīt parastajos veikalos.

Patiesība: Iegādājoties preci interneta veikalā 220.lv, jūs varat gan aplūkot preces fotogrāfijas, kuras uzņemtas no dažādiem rakursiem, kā arī izlasīt detalizētu aprakstu, ar visiem parametriem. Turklāt, ja pēc preces saņemšanas tomēr pārdomāsit, 14 dienu laikā to bez jebkādām problēmām un paskaidrojumiem varēsit atgriezt atpakaļ veikalā, saņemot atpakaļ iztērēto summu.

Mīts: Iepirkšanās interneta veikalos ir bīstama, jo pastāv risks, ka mani var apkrāpt.

Patiesība: Ir pašsaprotami, ka nav iespējams galvot par visu interneta veikalu drošību, taču 220.lv ir uzticams interneta veikals, kurš sevi pierādījis vairāk nekā 10 gadu garumā Latvijas tirgū. Tas izmanto SSL (Secure Socket Layer) pieslēgumu, kas rūpējas par klientu privāto datu aizsardzību, lai tiem nepiekļūtu krāpnieki. Tāpat arī dati, kas saistīti ar maksājumiem, tiek aizsargāti ar īpašu sistēmu un glabāti atsevišķā serverī. Interneta veikala 220.lv iespējams iegādāties tikai oriģinālas preces, nevis pakaļdarinājumus, kā arī daudzām precēm tiek piemērots garantijas laiks – 2 gadi.

Mīts: Iegādājoties preces interneta veikalā, to piegāde jāgaida pat vairākas nedēļas.

Patiesība: Lielākā daļa preču atrodas 220.lv noliktavā, tādēļ pircēji tās nereti var saņemt jau tajā pašā dienā, kad veikts pasūtījums, atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Turklāt ikvienam ir iespēja noskaidrot aptuveno piegādes laiku, veicot pasūtījumu. Tiklīdz prece tiek izsūtīta vai nogādāta kurjeram, pircējam tiek nosūtīta īsziņa un e-pasts.