Desmit apavu veidi, kas noderēs ikvienai dāmai

apavi brīvam laikamIkviena pašpārliecināta un moderna sieviete zina, ka ar vienu apavu pāri nepietiek. Katra dzīves situācija pieprasa atšķirīgu stilu, un līdz ar to arī tam pieskaņotas kurpes, zābakus utt.. Aplūkosim, kādi ir desmit populārākie apavu veidi, kuriem vajadzētu atrasties ikvienas dāmas garderobē.

  1. Izejamās kurpes. Pirmkārt, jāņem vērā, ka, izvēloties šādus apavus, tie jāpieskaņo apģērbam. Parasti šīs kurpes ir ar salīdzinoši augstākiem papēžiem, kas izskatās eleganti, taču ne vienmēr ir ērti. Droši vien ikvienai sievietei ir pazīstama sajūta, kad, aizejot uz kādu saviesīgu pasākumu ar augstpapēžu kurpēm, nākamajā dienā nākas veikt dažādas relaksējošas procedūras pēdām, kas palīdz tām “atgūties” no slodzes. Lai atrastu tādu apavu pāri, kas jums ne tikai piestāv, bet arī ļauj justies komfortabli, ieteicams izvēlēties dārgākas, taču tajā pašā laikā kvalitatīvākas kurpes, kas nepievils, ja nēsāsit tās visu nakti.
  2. Balerīnu kurpes. Šie ir vieni no populārākajiem apaviem, kurus sievietes izvēlas nēsāt ikdienā. Taču tajā pašā laikā mūsdienās ir pieejami dažādi balerīnu kurpju veidi, kurus iespējams pieskaņot arī svinīgākam tērpam.
  3. Apavi brīvam laikam. Arī tiem noteikti vajadzētu būt ikvienas sievietes skapī. Mūsdienās īpaši iecienīti ir “Crocs” brīvā laika apavi, kas pieejami gan sievietēm, gan vīriešiem un arī bērniem. To izvēlē galvenais kritērijs ir komforts un arī izturība, it īpaši, ja nēsājat apavus, dodoties atpūsties pie dabas.
  4. Melnas kurpes. Šis ir klasisks sieviešu apavu veids, kas nekad neizies no modes. Ikvienai sevi cienošai dāmai ir jāiegādājas vismaz viens melnu kurpju pāris, kuru var uzvilkt, ejot uz teātri, koncertu vai randiņu. Pateicoties krāsai un dizainam, šādas kurpes var pieskaņot dažādiem apģērbiem.
  5. Siksniņkurpes. Pirmkārt, šādi sieviešu apavi šobrīd ir modē, turklāt tie liks jūsu kājām izskatīties īpaši pievilcīgām. Kādēļ gan nepalutināt sevi ar elegantu siksniņkuprju pāri?
  6. Īsie zābaki jeb puszābaki. To piedāvājums ir visai plašs – sākot no pavasara un rudens sezonai piemērotiem, beidzot ar ziemas apaviem. Universāli un glīti zābaciņi dažādām dzīves situācijām.
  7. Ziemas zābaki. Tādi pilnīgi noteikti ir ikvienas sievietes garderobē, ņemot vērā to, ka ziemā laika apstākļi to vienkārši pieprasa.
  8. Gumijas zābaki. Izbaudiet pavasara peļķes vai rudens lietavas, neuztraucoties par to, ka kājas varētu samirkt. Ērtos un modernos gumijas zābaciņos jūs varat doties iekarot pasauli!
  9. Sandales. Klasiski vasaras apavi, kas ļauj pēdām elpot, tajā pašā laikā, sniedzot komfortu. Krāsu, dizainu un formu izvēle ir ļoti plaša, atliek tik atrast tādas sandales, kas jums vislabāk piestāv un ļauj justies labi.
  10. Sapņu apavi. Teju katra sieviete kaut reizi mūžā ir ieraudzījusi veikalā kurpes, kas liek viņas sirdij pukstēt straujāk. Kādēļ gan neiepriecināt sevi un neiegādāties apavus, kas ļaus jums justies pašpārliecinātai un sievišķīgai?