Noturīgs manikīrs Rīgā – kā atrast īsto?

noturīgs manikīrs Rīgā

Vai esat pievērsuši uzmanību tam, cik daudz par mums spēj pateikt roku izskats? Kā izrādās, diezgan daudz. Un šeit uzsvars tiek likts tieši uz to, cik sakoptas ir rokas un nagi. Strādājot Rīgā, man ikdienā nākas daudz komunicēt un tikties klātienē ar dažādiem cilvēkiem, tādēļ ārējam tēlam, tostarp koptām rokām un nagiem, ir liela nozīme. Jau vairākus gadus esmu atradusi vietu, kur, manuprāt, tiek veiks labākais manikīrs Rīgā.

Tā kā es parasti steidzos, man nepieciešams, lai nagu garums un forma man netraucētu veikt darba pienākumus, kā arī nebūtu pārāk uzkrītošs, jo strādāju firmā, kura pieprasa noteikta tēla uzturēšanu.

Runājot par nagu kopšanu, manikīri regulāri apmeklēju vairākus gadus. Tas viss sākās ar to, ka man bija ļoti plāni un trausi nagi, kuri regulāri lūza un izskatījās nepievilcīgi. Lai situāciju labotu, es nolēmu doties pie speciālista, kas varētu sakopt manas rokas un nagus. Meklējot vietu, kur pieejamas noturīgs manikīrs Rīgā, izvēlējos skaistumkopšanas salonu “Nofrete”, E.Melngaiļa ielā 5, jo tas atradās pavisam netālu no manas dzīvesvietas.

Pirmā apmeklējuma laikā mani pārsteidza tas, cik uzmanīgi un rūpīgi manikīre darbojās ar manām rokām, soli pa solim tās padarot sakoptākas un skaistākas. Manikīrs Rīgā ir pieejams ļoti daudzos salonos, bet es viennozīmīgi varu teikt, ka “Nofrete” nepiedāvā vienkāršu manikīru – tas ir kas vairāk.

Viņi paši to dēvē par SPA seansu rokām. Procedūras laikā manikīre parūpējas par kutikulu un ādas apstrādi tā, lai jūsu nagi izskatītos kopti un veseli. Papildus tam, ir iespējams izbaudīt arī anti-stresa programmu, kas palīdz atbrīvot rokas no tajās uzkrātā sasprindzinājuma. Man nebija ne jausmas, ka manikīru Rīgā tagad veic šādi, taču uzzināju, ka šī pieeja ir pavisam jauna, un vēl nav pieejama visur.

Runājot par dizaina izvēli, laika gaitā esmu sapratusi to, kas man vislabāk patīk un piestāv, tādēļ arī manikīrei ir vieglāk strādāt. Ja klients atnāk, nezinot to, ko viņš vēlas, pastāv lielāka iespēja, ka gala rezultāts tomēr var būt tāds, kā iecerēts.

Laika gaitā esmu sapratusi to, ka moderns apģērbs, apavi un iespaidīga frizūra nav vienīgie faktori, kas ietekmē cilvēka tēlu. Tam klāt noteikti jāpievieno arī mūsu roku un nagu izskats. Pateicoties lieliskiem speciālistiem, esmu atradusi vietu, kur manikīrs Rīgā tiek veikts tieši tā, kā man patīk. Izmēģiniet arī jūs!