CSDD tests ar balvām – sacenties un laimē

csdd tests ar balvām

Teorijas mācīšanās ne vienmēr cilvēkiem sagādā prieku. Bieži vien nepieciešams motivēt sevi, lai piesēstos pie grāmatā un apgūtu nepieciešamās zināšanas. Līdzīgi ir arī ar CSDD teoriju. Lai gan cilvēks uz autoskolu nāk ar domu, ka vēlas iegūt autovadītāja apliecību, tomēr bieži vien motivācija ir nepietiekama, lai saņemtos un apgūtu nepieciešamos pamatus. Presto autoskolā ir pieejams CSDD tests ar balvām! Jā, tu izlasīji pareizi! Balvas katru mēnesi!

CSDD tests ar balvām ļauj motivēt audzēkņus,  lai viņi apgūtu nepieciešamās zināšanas un būtu pilntiesīgi ceļu satiksmes dalībnieki. Tā ir lieliska iespēja sacensties ar citiem Latvijas autoskolu audzēkņiem par dažādām balvām.

Kas balvās?

Piedaloties CSDD testā ir iespējams iegūt autoskolas “Presto” dāvanu karti 20, 30 vai 50 eiro vērtībā. Balvas tiek izsniegtas katru mēnesi, tāpēc ikvienam ir iespēja cīnīties par balvām. Mēneša beigās sociālajos tīklos tiek izziņoti uzvarētāji, kuri tiks apbalvoti. Balvu fonds ir vērā ņemams un tiek izsniegts katru mēnesi, tāpēc ikvienam noteikti ir vērts piedalīties, jo zaudētāju nav!

Kā notiek izvēle?

Dalībnieki savā starpā sacenšas par erudītākā audzēkņa titulu. Šajās sacensībās iespējams piedalīties tikai B kategorijas testa kārtotājiem. Visi dalībnieki, kuri piedalīsies šajā erudīcijas spēlē, tiks vērtēti pēc eksāmena pareizo atbilžu skaita, tā kārtošanas laika, kā arī CSDD testa kārtoto reižu laika. Tātad – uzvar erudītākais un ātrākais!

Kā piedalīties?

Lai piedalītos šajā konkursā, ienāc autoskolas “Presto” mājaslapā. Tur atradīsi sadaļu “CSDD tests”. Lai saglabātu savus rezultātus, nepieciešams autorizēties ar kādu no sociālajiem tīkliem. Savukārt konkursa iznākumu ietekmē tu pats, atkarībā no tā, cik ātri un pareizi to izpildi.  CSDD tests ir pielāgots jaunākajiem CSDD ceļu satiksmes noteikumiem, tāpēc pilnībā atbilst reāliem testiem. Sadaļā redzēsi arī ailīti ar citu dalībnieku rezultātiem, tādā veidā varēsi redzēt, kurš ir labākais!

Kāpēc piedalīties?

Pirmkārt, tā ir iespēja laimēt balvas, protams! Tomēr tā ir iespēja ne tikai laimēt balvas, bet arī apvienot patīkamo ar lietderīgo. Kā zināms, cilvēkiem patīk sacensties, tāpēc šis ir lielisks veids, kā citiem parādīt, ka esi labākais un zinošākais. Ieguvēji no tā būs visi – gan tu, gan arī citi ceļu satiksmes dalībnieki. Tas sniegs drošību, ka audzēknis pēc autoskolas beigšanas būs zinošs un iegūtās zināšanas prātā saglabāsies ilgu laiku.

Nenokavē šo lielisko iespēju laimēt noderīgu balvu.