Noderīgi rīki SEO speciālistiem

 

seo pakalpojumiIkviens uzņēmums, kura mājaslapa atrodama internetā, vēlas, lai to ieraudzītu pēc iespējas vairāk cilvēku, īpaši mērķa auditorija. Bet kas jādara, lai palielinātu mājas lapas apmeklētāju plūsmu? Nepieciešams uzlabot savas pozīcijas Google meklētājā. Un šim mērķim ļoti labi noder dažādi SEO rīki.

Lūk, daži no tiem:

Labākais rīks mājas lapas apmeklētāju analizēšanai

Ja Tu patiesi esi speciālists, tad bez analītikas datiem nu nekādi neiztikt. Un neviens rīks nesniedz tik daudz informācijas, kā to dara Google Analytics. Turklāt tas ir bez maksas!

Šis rīks piedāvā datus, kas palīdz izprast savas mājas lapas apmeklētājus, iegūstot informāciju gan par kopējo apmeklētāju skaitu, no kurienes viņi nāk, proti, sociālajiem tīkliem, meklētājiem vai tml., gan to, cik soļu viņi veic jau esot Tavā lapā.

Rekomendētais mājas lapas apmeklētāju analīzes rīks – Google Analytics.

Labākais rīks mājas lapas audita veikšanai

Pirms vispār sākt SEO kampaņu, nepieciešams analizēt savu mājas lapu un noskaidrot, kuras lietas vēl nepieciešams uzlabot. Un šādā situācijā palīdzēt var Raven Tools Site Auditor.

Raven Tools analizē ne tikai desktop, bet arī mobilo SEO. Rezultātā Tu iegūsti ieteikumus, kā uzlabot savas mājas lapas darbību un mainīt pozīcijas Google meklētājā. Rīks arī brīdina, ja uzradusies kāda jauna problēma.

Rekomendētais SEO mājas lapas auditors – Raven Tools Site Auditor.

Labākais rīks, lai saprastu, kā mājas lapa parādīsies meklētājā

Tev noteikti nepieciešams rīks, kas palīdzēs uzlabot mājas lapu un saprast, kā tā varētu parādīties meklētājā. Un viens no labākajiem ir Google produkts – Google Search Console.

Tas palīdz ievākt datus par mājas lapas apmeklētāju plūsmu, optimizēt pozīcijas meklētājā u.c. Turklāt tas piedāvā arī risinājumus, piemēram, ko darīt, ja mājas lapā ir pārāk daudz 404 lapu vai citu kļūdu.

Rekomendētais rīks – Google Search Console.

Labākais rīks konkurentu analizēšanai

Lai savā industrijā atrastu savu vietu, Tev ir jāiepazīst savi konkurenti un jāzina, kā viņi rīkojas dažādās situācijās un kādas stratēģijas pielieto, lai sasniegtu patērētājus. Un šeit konkurentu analīze ir tieši laikā.

SimilarWeb ne tikai analizē tava konkurenta mājas lapu, bet arī viņu aplikācijas un industriju kopumā.

Kādu informāciju sniedz rīks? Tas ievāc svarīgus datus par apmeklētāju plūsmu, engagement, SEO atslēgvārdiem, populārākajām lapām un vēl vairāk. Šādā veidā uzņēmējs var iegūt pilnīgu pārskatu par saviem pretiniekiem un industriju kopumā.

Rekomendētais konkurentu analīzes SEO rīks – SimilarWeb.

Labākais rīks atslēgvārdu izpētei

Viens no labākajiem veidiem, kā paaugstināt savas pozīcijas Google meklētājā, ir izvēlēties pareizos atslēgas vārdus, kurus iekļaut saturā, virsrakstos un meta informācijā. Pieejami ir daž ne dažādi rīki, kas var palīdzēt atrast labākos atslēgvārdus, bet mēs iesakam Google Keyword Planner.

Tas piedāvā tieši to informāciju, kas tik ļoti nepieciešama. Līdz ar to Tu pavadīsi mazāk laika SEO stratēģijas plānošanā.

Keyword Planner gan pieejams tikai tad, ja esi reģistrējies Google AdWords. Bet tā kā reģistrācija ir bez maksas, problēmu nevajadzētu būt.

Rekomentētais atslēgvārdu izpētes rīks – Google Keyword Planner.

Labākais rīks pozīcijas uzlabošanai meklētājā

Akurāti dati ir vitāli nepieciešami ikvienai SEO kampaņai, īpaši tādi, kas palīdz noskaidrot, kā tava mājas lapa rankojas meklētājprogrammās. Un šeit SEO analīzes rīks ir ļoti noderīgs.

RankTrackr uz Tavu e-pastu sūtīs ikdienas, iknedēļas vai mēneša ziņojumu ar šo informāciju.

Rīks piedāvā pašam noteikt, kāda informācija tiks sūtīta un par kādiem atslēgas vārdiem. Tāpat pieejams pārskats dažādos laika posmos, lai varētu apskatīt progresu.

Rekomendētais rīks pozīcijas novērtēšanai meklētājā – RankTrackr.

Labākais rīks satura unikalitātes pārbaudei

Kā zināms, liela nozīme ir tam, lai saturs būtu unikāls. Un, lai to pārbaudītu ir pieejams ne vairums rīku. Bet mēs iesakām izmantot CopyScape.

To izmantot ir patiešām vienkārši – iekopē lodziņā tekstu vai saites adresi, kuru vēlies pārbaudīt, un programma ātri pārskatīs, vai vēl kur citur pieejams līdzīgs saturs.

Rekomendētais plaģiātisma atrašanas rīks – CopyScape.

 

Cerams, šie rīki palīdzēs uzlabot Tavas mājas lapas funkcionalitāti un tikt pamanītam starp daudzajām konkurentu lapām. Lai izdodas!

Vairāk par SEO pakalpojumiem uzzini šeit!