Ekspertu gudrības apģērba iegādei internetā

 

interneta veikalsIepērkoties internetā, mēs varam izbaudīt dažādas priekšrocības – nav nepieciešams gaidīt rindā, mērot ceļu uz veikalu vai uztraukties par to, kādi izmēri būs pieejami. Taču, lai tiešsaistē iegādātās preces, it īpaši apģērbs, atbilstu mūsu vajadzībām, ir jāzina dažas gudrības.

  • Zini savu izmēru. Iepērkoties internetā, mums nav iespējas drēbes uzmērīt. Taču tas nenozīmē, ka no šāda veida pirkumiem būtu jāizvairās. Tev vienkārši ir jāzina sava ķermeņa parametri, tai skaitā vidukļa, gurnu un sēžamvietas apkārtmērs. Sieviešu apģērbiem bieži vien svarīgs ir arī krūšu apkārtmērs. Turklāt tev jāpievērš uzmanība tam, lai mērījumi būtu noņemti tieši iepirkšanās laikā, nevis pirms mēneša, nedēļas utt. Zinot sava ķermeņa parametrus, tu ar apģērba izvēli nekļūdīsies.
  • Pievērs uzmanību izmēru tabulai. Lai arī tas šķist pašsaprotami, ir pietiekami daudz cilvēku, kuri šādas detaļas piemirst vai neuzskata par svarīgām. Taču, ja vēlies, lai pasūtītā prece tev derētu, sava izmēra salīdzināšana ar parametriem tabulā ir nozīmīga iepirkšanās sastāvdaļa. Turklāt dažādiem apģērbiem un par ražotājiem viens un tas pats izmērs (piemēram, L) var atšķirties no citiem. Aplūko arī fotogrāfijas, kurās konkrētās bikses, jaka utt. ir uzvilcis modelis. Tā varēsi nojaust, cik garš vai īss apģērbs izskatītos uz tevis. Arī interneta veikals 220.lv saviem pircējiem piedāvā apģērbus, kuru modeļiem pievienotas vienkārši saprotamas izmēru tabulas.
  • Lasi atsauksmes. Šis punkts daudziem no jums noteikti jau ir zināms. Kas gan būtu iepirkšanās internetā, ja mēs nevarētu izlasīt atsauksmes par precēm, kuras mums interesē. Kā zināms, citu pircēju atsauksmēm cilvēki uzticas gandrīz tāpat kā draugu rekomendācijām, kas saņemtas, sarunājoties aci pret aci.
  • Veic piezīmes. Ja tev ļoti patīk iepirkties internetā, ir vērts piefiksēt sarakstu ar tiem veikaliem, kuros ir labas cenas, izdevīgi piedāvājumi un plašs preču klāsts. Nākamreiz, kad tev būs kas nepieciešams, vairs nebūs jāpavada laiks, meklējot, kur iepirkties.
  • Pievērs uzmanību preču atgriešanas nosacījumiem. Pozitīvi ir tas, ka daudzi interneta veikali, tai skaitā arī 220.lv, piedāvā iespēju atgriezt preces, izņemot atsevišķus to veidus, piemēram, zeķes, zeķubikses, apakšveļu utt. Šī ir ļoti praktiska funkcija, kas noder gadījumos, kad iegādāts apģērbs, kas neder.