Kapsulu kafijas automāti – plusi un mīnusi

kafijas automāti ar kapsulāmTie, kuri gardu, aromātisku kafiju vēlas izbaudīt ne tikai kafejnīcās, bet arī mājās, noteikti ir aizdomājušies par kafijas automāta iegādi. Tas, savukārt, nozīmē, ka jādodas ‘’izlūkos’’, lai saprastu, kura ierīce būs piemērotākā. Apskatot piedāvājumu, ir skaidrs – izvēle ir patiešām plaša. Tas, kuru risinājumu izvēlēties, protams, atkarīgs no katra gaumes un iespējām.

Kapsulu kafijas automāti – ērtākais ceļš un gardu kafiju

Tiem, kuri mājas virtuvi vēlas aprīkot ar ierīci, kas ļauj tikt pie kafijas ātri un vienkārši, labs variants būs kapsulu kafijas automāts. Kā jau vēstī pats nosaukums – tas darbojas ar kafijas kapsulām, kas arī pieejamas plašā izvēlē, taču jāņem vērā viens pamatnosacījums – kafijas pagatavošanai jāizmanto tieši konkrētajam automātam paredzētās kapsulas.

4 iemesli iegādāties kapsulu kafijas automātu:

  • Tie ir viegli kopjami – pēc kafijas pagatavošanas, izmantoto kapsulu vienkārši jāizmet un automāts atkal ir gatavs darbam. Kur vēl vienkāršāk, vai ne?;
  • Tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem no rīta nekad nav laika – kafijas automātā jāieliek kapsula un jānospiež taustiņš. Jau pēc brīža kafija būs gatava;
  • Ņemot vērā, ka kafijas dzēriens tiek pagatavots, ievērojot pareizās proporcijas, tas vienmēr sanāk garšīgs;
  • Kapsulu gatavošanā tiek ievērotas visas svarīgākās labas kafijas pagatavošanas tradīcijas, tādēļ kafija izdodas aromātiska un garda

Kas nav mazsvarīgi – ar šo automātu un tam pielāgotām kapsulām iespējams pagatavot visdažādākos kafijas dzērienus – lai arī kam Jūs vai Jūsu viesi dotu priekšroku –  krēmīgam Kapučīno, gaisīgai Latte, stiprai un melnai kafijai vai arī daudzu iecienītājai kafijai ar pienu, ar uzticamo kapsulu kafijas automātu viss ir iespējams!

Ikviens kafijas cienītājs zina, ka liela nozīme ir arī kafijas grauzdējumam. Arī šeit pastāv visdažādākās izvēles iespējas. Tā, piemēram, tumša grauzdējuma kafijas kapsulas vairāk patiks intensīvas un izteikti rūgtas kafijas cienītājiem, savukārt vidēja grauzdējuma kapsulas ļaus labāk izbaudīt konkrētās kafijas šķirnes īpašības un garšas nianses.

Ko vēl ņemt vērā pirms automāta iegādes?

Ņemot vērā, ka kapsulu kafijas automāti pieejami plašā izvēlē, katrs varēs atrast ne vien gaumei, bet arī atvēlētajam budžetam atbilstošu ierīci. Taču, izvēloties kafijas automātu, uzmanība jāpievērš ne vien tā funkcijām un cenai, bet arī tam, kāda veida kafijas kapsulas tajā var izmantot. Lai gan kapsulu cenas mēdz būt dažādas, kopumā tās tomēr ir diezgan dārgas – to arī varētu uzskatīt par būtiskāko šī kafijas automāta trūkumu. Tātad – ja kafiju dzerat bieži, noteikti vajadzētu parēķināt, cik šis paradums izmaksās, piemēram, mēneša ietvaros.

Vēlaties izbaudīt izcilu kafiju ne vien īpašos dzīves gadījumos, bet vienmēr? Tad ir laiks iegādāties uzticamu palīgu – kvalitatīvu kafijas automātu! Vairāk informācija Esmilukafiju.lv mājas lapā!