Nepieciešams KASKO? Izvēlieties labāko!

auto apdrošināšana kaskoIevērojamākais bonuss, ko garantē KASKO apdrošināšanas polise, ir atlīdzība situācijās, kad auto guvis defektus lielā bedrē uz ceļa, tam manāmi ieplaisājis stikls vai radušies citi acīmredzami zaudējumi. Bet protams tas nebūt nav viss, jo konkrētajā piedāvājumā redzami vairāk kā 13 izplatīti riski, tieši tāpēc jebkurš var izvēlēties sev pielāgotākos.

KASKO polise noteikti nav obligāti jānoformē ikvienam, bet tās iegāde nepārprotami ļaus Jums justies mierīgāk. Viens no vislabāk zināmajiem nelaimes gadījumiem, kad šī polise ir lietderīga, ir sadursme ar meža iemītniekiem.

Ļoti svarīga šāda tipa apdrošināšana ir dārgo auto vadītājiem, jo ļoti bieži būtiski zaudējumi rodas plānotu zādzību vai auto aizdzīšanas gadījumos. Svarīgākais ir domāt līdzi tam, ko tieši vēlaties iegūt no KASKO, jo kopējais risku saraksts ir diezgan apjomīgs.

Saņemiet KASKO online

KASKO internetā noteikti būs pieejams ikvienam cilvēkam, tieši tādēļ to var iegūt ļoti ātrā un komfortablā veidā. Ikvienā mājaslapā tiek norādīta galvenā informācija, kas uzreiz izskaidro, kā tieši tiek noteikta polises vērtība utt. KASKO kalkulators ir galvenais no rīkiem, kas pavisam ērti ļauj noskaidrot, cik tieši Jums izmaksātu šāda veida apdrošināšana.

Cenu vienmēr ietekmē noteikti faktori – autovadītāja reālais stāžs, izvēlētās polises darbības zona, noteiktais apdrošināšanas segums utt. Polises cenu savā ziņa samazina pašriska apmērs – ievērojami lielāka summa nozīmē daudz zemāku samaksu par šo polisi.

KASKO patstāvīga pārbaude internetā ļaus Jums tiešām savlaicīgi sagatavoties noteiktas summas ieguldīšanai, turklāt varēsiet uzreiz apskatīt dažādu izveidoto kompāniju labākos piedāvājumus.

Nepalaidiet garām būtisku informāciju

Ir zināmas situācijas, kad apdrošinātājs nolemj kādu no palīdzības veidiem nodrošināt vien kādā noteiktā apmērā, tādēļ to būtu jānoskaidro jau uzreiz. Lai varētu saņemt šāda tipa polisi, konkrētajam auto vajadzīga drošības sistēma, bez tam ir situācijas, kad konkrētais apdrošinātājs pieprasa ierīkot vēl atsevišķas ierīces.

KASKO piemērotā darbības zona ir visai plaša, tāpēc Jūs varat droši izvēlēties sev pielāgotāko variantu – Latvijas teritoriju, Baltijas valstis vai arī visu Eiropu. Kravas auto un motociklu īpašnieki arī pavisam droši var saņemt šādas apdrošināšanas priekšrocības.