Disku atjaunošana profesionālā servisā

Ja nespējat pats izvēlēties ideālās auto riepas, noteikti izmantojiet speciālistu atbalstu. Pavisam jaunas riepas palīdzēs samazināt CO2 izmešu daudzumu un ļaus izbaudīt braucienu bez jebkādām raizēm par savu un citu drošību. Lai viss notiktu ātri un pavisam vienkārši, riepu servisā tiek veikta profesionāla riepu maiņa.

Lai būtiski palielinātu Jūsu drošību uz ceļa, dažkārt nepieciešama disku valcēšana jeb taisnošana, ja nu gadījumā tie ir nedaudz ieliekti. Riepu centrs nodrošina palīdzību visiem klientiem, tādēļ norādītais disku remonts nozīmē arī plaisu metināšanu, krāsas atjaunošanu utt. Varat pavisam brīvi meklēt sev vajadzīgās riepas, jo pieredzes bagātais riepu serviss saviem klientiem ļauj izvēlēties neskaitāmus variantus no atzītākajiem ražotājiem.

Ieskaties šeit- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Kādas ziemas riepas izvēlēties?

Elementārākais variants ir īpašās vissezonas riepas, kuras ir atļauts lietot neatkarīgi no gadalaika. Neņemot vērā šādu bonusu, speciālisti iesaka M+S riepas lietot tikai tādā gadījumā, ja gada aukstajā periodā automašīnu lietojat reti. Saprotams ir tas, ka ziemas riepas garantē labāku saķeri ar ceļa segumu un tās daudz vairāk pielāgotas slideniem ceļiem. Ziemas riepu izpārdošana ir labs risinājums, kā izdevīgi iegūt augstas kvalitātes Dayton vai Sailun riepas, kas sniegs maksimālu komfortu. Tieši tāpat iespējams pasūtīt visas Falken vai Hankook riepas, kas tiešām augstu novērtētas arī citur pasaulē. Riepu iegādes brīdī jādomā par to reālo kalpošanas ilgumu, auto vadāmību, kā arī saviem braukšanas paradumiem.

Vasaras laikam atbilstošas riepas

Vasaras riepas radītas braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, pietam tās nodrošina labāku saķeri ar ceļa segumu akvaplanēšanas gadījumos. Lai Jums būtu vēl vieglāk izdarīt savu izvēli, šīs vasaras riepas tiek pielāgotas konkrētam ceļu segumam, piemēram, visām ātrgaitas šosejām. Kā viena no pašām populārākajām izvēles iespējām ir Kumho riepas, tādēļ noteikti atradīsiet savai automašīnai atbilstošu komplektu. Kvalitatīvas un izturīgas budžeta klases Antares riepas nodrošinās vēlamo komforta līmeni un nodrošinās auto stabilitāti pat uz nelīdzena ceļa. Jebkurā gadījumā riepu kalpošanas laika pagarināšanai ir būtiska spiediena regulāra pārbaude, turklāt vērts priekšējās riepas ar aizmugurējām pēc konkrēta km nobraukuma samainīt vietām.