Patīkams kredīts jaunam auto

Gadījumiem, kad klients vēl nav gatavs veikt izvēli un nav atradis savu sapņu auto, tiek piedāvāts auto kredīts līdz 10 000 Eur, turklāt tiek piedāvāti vairāki bonusi. Klientam ir iespēja 60 dienas pēc naudas saņemšanas meklēt un izvēlēties īsto automašīnu, tāpēc lēmuma pieņemšana nav sasteigta.

Šis tiešām ir labs variants, jo pirms auto meklēšanas jau droši zināt, kādu summu varat atļauties tērēt, tādēļ vieglāk pieņemt lēmumu.Bieži tiek rīkotas akcijas, kas dod iespēju sākt atmaksāt aizdevumu vien pēc 2 mēnešiem, tādēļ vari pienācīgi sagatavoties un izplānot visus savus tēriņus. Naudas atmaksa jāveic 84 mēnešu laikā, tādēļ varēsi ērti un droši atmaksāt kopējo summu, neraizējoties par citiem izdevumiem.

 

  • Kredīts jau izvēlētam auto

 

Tiem, kas jau atraduši automašīnu un negrib palaist garām izdevību to iegādāties, aizdevējs piedāvā līdz pat 25 000 Eur! Lai auto kredīts tiktu noformēts, klientam jāiegādājas KASKO polise, tāpēc tas ir viens no Taviem pirmajiem uzdevumiem.Kreditēšanas centrā Tavs izraudzītais auto tiks apskatīts, lai fiksētu tā tehnisko stāvokli utt., taču esi vērīgs un uzmanīgs jau pašā sākumā – izpēti, kā darbojas bremzes, pārbaudi ritošās daļas stāvokli utt.Labā ziņa ir tā, ka auto vari iegādāties, kur vien vēlies, jo auto kredīts tiek izsniegts arī, ja pirkums tiek veikts no fiziskas personas.

 

  • Auto kredīta saņemšanas nosacījumi

 

Jebkurš no minētajiem aizdevumiem piemērots personām, kas ir vecumā no 21 līdz 70 gadiem, tādēļ svarīgi šim faktoram pievērst uzmanību jau pašā sākumā.Auto kredīts noteikti prasa lielu atbildību, tādēļ pārliecinies, ka ienākumu apmērs nav mazāks par izvēlēto summu un ka tiešām spēsi visas saistības nokārtot savlaicīgi. Tāpat protams jābūt aktīvam bankas kontam, uz kuru tiks nosūtīta pieprasītā summa, citādi auto kredīts netiek piešķirts. Ja viss notiks kā iecerēts un Tavs pieteikums tiks apstiprināts, varēsi iegādāties auto un varēsi nekavējoties reģistrēt to uz sava vārda!