GRĪDAS APDARES MATERIĀLI UN RENOVĀCIJA VANNAS ISTABĀ.

dušas kabīnesNekad nav vajadzīgs taupīt naudu augstas klases būvniecības un apdares materiālu nopirkšanai. Aktuāli, lai tie ir mitrumizturīgi un ļautu gaisam brīvi cirkulēt, nodrošinot higiēnisku vidi. Nozīmīgi saplānot kādā kārtībā tiks veikts remonts. Kapitālais remonts prasa visu esošo mēbeļu un grīdas un sienu segumu noņemšanu no telpas, lai to var piemēroti sagatavot turpmākajām pārvērtībām.

Labākai darbu gaitai, ieteikums laikus izplānot kas tiks darīts, kur būs pirkti materiāli kā arī mēbeles. Vannasistbās izplatītākais risinājums grīdas apdarei ir flīzes. Flīzes ir ērti kopjamas un ir mitrumizturīgas, tāpēc tās, visbiežāk, izmanto arī kā sienu apdares materiālu.

AKMENS FLĪZES VANNASISTABĀM

Grīdas apdares materiāli un to sortiments veikalos ir ārkārtīgi plaša. Veikala pārdevēji visādā ziņā spēs ieteikt labākos risinājumus telpu remontdarbiem un materiālu izvēlei, tāpēc prasiet droši, ja ir kas neskaidrs. Flīzes, kā grīdas apdares materiāli vannasistabā, ir viens no, ja ne pats izplatītākais grīdas segumu tips.

Flīzes veikalā ir nopērkamas un atrodamas taisītas no visdažādākajiem materiāliem, paredzētas jebkurai telpai mājās. Ja runa par grīdas segumu veidiem vannas istabās, tad mazliet neparasti šīm telpām, bet arī linolejs var būt apdares materiāls, ko ielikt vannas istabā.

Mūsdienās linoleji ir atrodami lielā izvēlē un to funkcionalitāte ir īpaši laba, vieglās tīrīšanas kā arī ieklāšanas dēļ, kā arī, tie aiztur aukstumu, kas nāk no grīdas, kas vannas istabās būs ļoti nozīmīgi. Linoleji kā arī grīdas flīzes ir nopērkami daudz kā arī dažādās krāsās, rotāti ar vairākiem stilīgiem elementiem kā arī visādi citādi patīkami gan acīm, gan maciņam.

Ja budžets nav tik liels kā vēlētos, nav vajadzības saskumt, jo būs atrodami vairāki risinājumi tostarp par nelielām cenām.

DUŠKABĪŅU VARIANTI VANNASISTABAI

Kad apjomīgākā remontdarbu sadaļa beigusies, nepieciešams atgriezties pie telpas labiekārtošanas. Veikalos atrodamās dušas kabīnes būs atrodamas vairākos dizainos un pat funkciju klāsts nebeidz pārsteigt. Ja vannasistabā būs tikai vanna, tad tā ir parocīgi transformējama par dušas kabīni, jo ir iespējams iegādāt speciālas aizbīdāmas durvis, kuras ir viegli pievienot vannas malai. Arī cenu ziņā duškabīnes būs nopērkamas dažadās variācijās.

Vienalga vai vēlaties ierīkot hidromasāžas dušu vai standarta, vai vienkārši dušas paneli izvietot pie vannas un nopirkt aizvelkamas durvis, ieteikums izvērtēt ko ir iespējams atļauties. Cenas starpība itin nemaz nav tik liela – sākot no aptuveni 100 eiro, kas uz kopējā remonta ieguldījuma fona nav nebūt tik daudz.