7 idejas mājokļa dekorēšanai svētku laikā

patēriņa kredītsSvētki ir ikvienā ģimenē, un to gaidīšana un svinēšana ir svarīgs notikums gan bērniem, gan pieaugušajiem. Svētki var būt dažādi- Ziemassvētku svinības, Lieldienas, 4. maija “Baltā galdauta” maltīte, dzimšanas dienas svinības vai kāda nozīmīga jubileja. Kā skaisti izdekorēt māju pirms svinībām? Par to lasi šajā rakstā!

  1. Koku zariņi un citi dekori logiem

Ja patīk lietas radīt savām rokām, tad vari mežā atrast kādu nokritušu zaru, to nopulēt un aptīt ar linu diegu, kādu dekoratīvu audumu, un iekārt tematiskus nieciņus, piemēram, Lieldienās oliņas vai dekoratīvos cālēnus. Ziemassvētkos vari iekārt šajā loga zarā mākslīgos egļu zaļumus vai eglīšu mantiņus, tādejādi radot svētku noskaņu ne tikai telpā, bet arī iekārtus logos, ko redzēs citi no ārpuses.

  1. Karodziņu virtenes

Karodziņu virtenes var izmantot dzimšanas dienās vai citos tematiskos svētkos- virtenes vari izgatavot gan no papīra, gan auduma. Ja pašam tomēr slinkums taisīt un tos griezt, tad tu vari arī tos iegādāties veikalā vai internetā jau gatavas. Garantējam, ka telpa uzreiz izskatīsies daudz svinīgāka.

  1. Lampiņu virtenes

Gaismas elementi lampiņu virteņu izskatā nav piemēroti tikai un vienīgi Ziemassvētku laikam. Virtenes vari izmantot arī romantiskiem vakariem vai svētkiem, kuru svinības ir vakara daļā – gaismiņas radīs pozitīvu noskaņu, kas iepriecinās ne tikai ar gaumīgu telpas iekārtojumu, bet arī priecēs ciemiņus.

  1. Sveces

Sveces vari izmantot ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. To siltā enerģija un gaisma rada omulīgumu jebkurā mājā vai svinību telpā. Neaizmirsti svētku galdam vai kā dekorācijas telpām iegādāties svecītes!

  1. Skaists galda dekorējums

Galda dekorējumi var būt arī ziedlapiņas, skaists galdauts vai glīti noformētas salvetes. Tāpat vari padomāt, kā gaumīgi apsiet ar kādu auduma lentīti galda piederumus, vai izdrukāt skaistas galdas kartes, ja ciemiņi ir vairāki. Mājoklī ienākot galds parasti ir svētku maltītes vieta, tāpēc par to dekorēšanu nevajadzētu aizmirst.

  1. Svagie ziedi

Izdekorē savu māju ar svaigiem ziediem- tie ne tikai lieliski izskatīsies, bet arī smaržos. Ja ir svētku maltīte, neaizmirsti ziedus uzlikt arī uz galda, tomēr pievērs uzmanību, lai ziedi nav tik kupli un gari, ka neredz cilvēku, kas ir galda otrā pusē. Nelieli ziedu dekorējumi var būt ļoti gaumīgi un piemēroti.

  1. Durvju vainags

Visi viesi vienmēr dosies ciemos pa Tavām namdurvīm, tāpēc izgatavo tematisko vainagu durvīm, piemēram, ar krāsainām lentītēm, nokrāsots ar krāsu flakonu vai ar spalvām aplīmēts. Versijas ir daudz un dažādas, tāpēc iedvesmu vienmēr vari smelties interneta dzīlēs.

Tā kā svētki var sagādāt daudz galvassāpes ne tikai to organizēšanā, maltītes gatavošanā un plānošanā, un daudzu lietu pirkšanā, tad vajadzības gadījumā vari atbildīgi paņemt patēriņa kredītu svētku organizēšanai vai dāvanām. Patēriņa kredīts ir atbildība, ko uzņemies atmaksāt laikus. Šo naudas aizdevumu vari iegūt sākot no 100 līdz 4000 eiro un atmaksāt vienādos maksājumos līdz pat 48 mēnešiem.

Lai skaisti un neaizmirstami ir Tavi un Tavas ģimenes vai draugu svinības!