Kā saprast, vai Tev nepieciešama automašīna?

nebanku kredītsAutomašīna ir ilgtermiņa ieguldījums, taču tās iegādei nepieciešami regulāri un pietiekami lieli ienākumi. Tā kā ikdienā iespējams pārvietoties arī ar kājām, divriteni vai sabiedrisko transportu, automašīna neietilpst primāro tēriņu sarakstā. Kā saprast, vai Tev nepieciešama automašīna? Par to lasi raksta turpinājumā!

Transporta pieejamība

Rūpīgi apskati visu sev pieejamo un atbilstošo transportu. Iespējams, ka Tavas vajadzības nesaskan ne ar vienu no piedāvātajām alternatīvām, un šādā gadījumā Tev pavisam noteikti nepieciešams risinājums – automašīna. 

Ja līdz šim izdevies mērķus sasniegt ar kājām, divriteni vai sabiedrisko transportu, tad Tev par automašīnas iegādi nav jādomā. Šādā gadījumā tie būtu lieki izdevumi.

Finanšu slogs

Rūpīgi apsver iespējamo pirkumu, lai vēlāk nenāktos to rūgti nožēlot! Jāņem vērā, ka automašīnai nepieciešami regulāri un pietiekami lieli ieguldījumi, jo nāksies to ne tikai iegādāties, bet arī par to rūpēties – regulāras apskates, remonti, apdrošināšana, utt. Izvērtē savas finanses, tādējādi nonāksi pie secinājuma, vai vari to visu atļauties. 

Ņem vērā, vai Tev uz doto brīdi ir kāds aizdevums, piemēram, nebanku kredīts no https://www.crediton.lv/nebanku-kredits. (Par to, kā pieteikties, lasi šeit.) Par automašīnas iegādi domā tikai tad, kad to esi atmaksājis.

Pārvadājumu/ bagāžas daudzums

Vai Tev ikdienā nepieciešams pārvietoties ar daudz un dažādām somām? Izvērtē, kāda ir Tava nasta jeb bagāža, ko ņem līdzi ikdienas gaitās. Diez vai ir ērti vairākas smagas nest rokās, pārvadāt ar divriteni vai sabiedriskajā transportā. Ja Tev šī nasta ikdienā tiešām ir liela, tad Tev ir nepieciešama automašīna. 

Šādā gadījumā automašīna ne tikai palīdzēs pārvadāt Tavu bagāžu, bet arī saudzēs Tavu veselību, jo nebūs nepieciešams pārvietot visas lietas ar saviem spēkiem.

Nākotne 

Vai esi domājis par to, ka Tavā dzīvē var gadīties dažādas neparedzamas situācijas, kurās steidzami būs nepieciešams transports? Ja ne draugi, ne kaimiņi, ne radinieki nevarētu izpalīdzēt ar savu automašīnu?

Automašīna ir lielisks palīgs, tā atrisina daudzas problēmas. Ja neparedzētas situācijas sāc piedzīvot arvien biežāk, tad Tev noteikti jāsāk apdomāt personīgās automašīnas iegāde.